Nasz zespół

Dział audytu i doradztwa

Maksymalizujemy korzyści minimalizujemy stres naszych Klientów.

Dział Audytu i Doradztwa tworzą biegli rewidenci z wieloletnim doświadczeniem, członkowie ACCA i Certyfikowani Księgowi. Cechuje nas profesjonalizm i szersze zrozumienie potrzeb naszych Partnerów biznesowych. Stale aktualizujemy naszą wiedzę.

Nie tylko badamy sprawozdania finansowe, ale również doradzamy we wszystkich aspektach finansowo – księgowych, podatkowych i przekształceń podmiotów gospodarczych.

Różnorodność naszych doświadczeń i specjalizacji pozwala nam tworzyć zespół gwarantujący naszym Klientom profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów finansowo – podatkowych oraz bezpieczeństwo prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

W skład Zespołu wchodzą:

Biegli rewidenci i doradcy w zakresie podatków i finansów:

 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 11453 – Buczyńska Tomczyk Monika
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 10468 – Figura Grażyna
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 12985 – Gołuchowski Rafał
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 9453 – Gwioździk Elżbieta
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 9454 – Janczewska Leokadia
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 10470 – Ilona Jaroszek
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 12793 – Kłębczyk Bogusława
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 9324 – Kołodziejczyk Piotr
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 5685 – Kucharska Krystyna
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 10535 – Leszczyńska Agnieszka
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 10151 – Madaj Urszula
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 10800 – Radziwołek Joanna
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 10240 – Serafin Teresa
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 11794 – Stychno Janina
 • BUFIKS Biegły Rewident nr KIBR 10539 – Szmurło Barbara
 • Członek ACCA – Ewelina Kołodziejczyk
 • Certyfikowany Główny Księgowy – Kałuża Barbara
 • Certyfikowany Główny Księgowy – Psonka Sebastian

Rzeczoznawcy majątkowi:

 • Adam Bartyzel – Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach Wydział Budownictwa, Członek Komisji Opiniującej Śląskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, Wykładowca akademicki. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w wykonywaniu wyceny majątku przedsiębiorstw.

Adwokaci i prawnicy:

 • Agata Dąbrowska Kędra – Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie kadrowo- płacowym
 • Adwokat Tomasz Kędra specjalizuje się w prawie gospodarczym, szczególnie w połączeniach i podziałach podmiotów gospodarczych oraz w prawie pracy.

Dział księgowo-płacowy

Celem naszego Zespołu jest profesjonalne i spokojne rozwiązywanie problemów księgowych Klientów.

Prowadzimy obsługę księgowo-płacową dla Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw z różnych branż, Stowarzyszeń, Klubów Sportowych oraz Fundacji. Obsługujemy zarówno Książki Przychodów i Rozchodów jak i pełne księgi oparte o różnorodne programy informatyczne.

Mamy doświadczenie w organizacji księgowości dla nowopowstałych Klientów, jak i w przejmowaniu Ksiąg na każdym etapie rozwoju firmy.

Cechuje nas praca zespołowa i wysokie standardy kontroli wewnętrznej gwarantujące naszym Klientom rzetelność i poufność powierzonych nam Ksiąg.

Liderzy zespołu:

Barbara Kałuża – Absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Wydział Finansów i Rachunkowości. Od początku swojej kariery zawodowej związana z BUFIKSEM. Certyfikowany Główny Księgowy. Specjalizuje się w opcji cen transferowych.

Jej dewizą jest rozwiązywanie, a nie tworzenie problemów.

Sebastian Psonka – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego, Wydział Finansów i Rachunkowości. Doświadczenie zawodowe zdobywał w księgowości Oddz. Regionalnego Krajowej Izby Biegłych Rewidentów

Od 2007 roku związany z BUFIKSEM. Certyfikowany Główny Księgowy. Specjalizuje się w księgowości przedsiębiorstw z sektora MŚP oraz w rozliczaniu projektów unijnych.

Jego dewizą jest prowadzenie księgowości pomocnej w zarządzaniu firmą.

Członkowie zespołu:

Beata Wita – Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Wydział Rachunkowość i Finanse. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu księgowości firm z różnych branż. Przez 13 lat poszerzała swoją wiedzę zawodową współuczestnicząc w badaniach sprawozdań finansowych oraz projektów unijnych. Certyfikowany Główny Księgowy.

Cechuje ją zaangażowanie i otwartość w współpracy z Klientami.

Milena Jurczyńska – Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego , Wydział Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowej. Specjalizuje się w zagadnieniach kadrowo – płacowych łącząc swoja wiedzę prawniczą z doświadczeniem zawodowym jakie zdobyła pracując w biurze rachunkowym i Urzędzie Skarbowym.

Jej dewizą jest stałe podnoszenie wiedzy w celu skutecznego rozwiązywania problemów.

Kamil Macha – Asystent księgowego, student Górnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości na kierunku Zarządzanie i Rachunkowość, Specjalność: Kadry i Płace. Od początku swojej pracy zawodowej związany z BUFIKSEM .

Jego cechą jest rzetelność i stały rozwój zawodowy.

Nasi mentorzy:

W rozwiązywaniu spraw trudnych i zapewnieniu standardów kontroli jakości wspierają nas:

Ilona Jaroszek – Biegły Rewident, Dyplomowany Księgowy o wieloletnim doświadczeniu zarówno w pracy Głównego Księgowego , jak i biegłego rewidenta w firmach o zróżnicowanym profilu działalności. Jej dewizą jest profesjonalizm i zaufanie w kontaktach biznesowych.

Piotr Kołodziejczyk – – Biegły Rewident, Dyplomowany Księgowy, Biegły Sądowy z zakresu rachunkowości. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno jako Główny Księgowy ,Dyrektor Finansowy oraz biegły rewident. Jego dewizą jest wszechstronne spojrzenie na problemy Klientów.

Our mission is to provide auditing and consulting services with the highest possible standard, both substantive and ethical while respecting the confidentiality of all the information entrusted to us.

BUFIKS Spółka z o. o.
ul. Ogrodowa 12,
40-759 Katowice.

+48 697 777 655
+48 32 253 74 75

© 2021 Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone